My life in the London 7. část

28. dubna 2012 v 22:18
My life in the London
Vlastně to nejdůležitější jsme vám zapomněli říct! Kluci.., tedy Harry a Niall nás oficiálně prohlásili za svoje dívky! Zayn, Em ne protože ví, že bude muset brzy zase odjet. Po náramně užitém koncertě následovala asi hodinová autogramiáda. U kluků se vytřídalo tolik fanoušků! A nejen dívky, ale i pár chlapců se tam objevilo! A co nás překvapilo ještě víc bylo to, že pár lidí přišlo i za námi, že se s námi chtějí odfotit a chtěli abychom se jim podepsali! To nás opravdu zarazilo, ale vlastně jsme byli mile překvapeny. Ochotně jsme se vyfotili a podepsali všem, kteří chtěli! :) Byla to super atmosféra. Teď už jsme věděli jak se cítí kluci, když se jim tam nahrne tolik fanoušků. Ale klukům bylo líto, že se nemohou odfotit s úplně všemi fanoušky. Přeci jen jich tam bylo přes sto tisíc! Ale nás s Leou a Em napadlo..Co kdyby kluci udělali jednu hromadnou fotku s úplně všemi fanoušky? Návrh jsme řekli i klukům ti to schváli vzali mikrofony a oznámili to fanouškům, ti byli štěstím bez sebe že budou mít, alespoň takovou to fotku s 1D! Kdyby jste viděli jejich rozzářené oči a úsměvy! To bylo něco neuvěřitelného.., něco krásného! :) Něco co se nedá jen tak popsat. Kluci fanouškům slíbili, že se ta fotka objeví co nejdříve na jejich oficiální stránce!
Po autogramiádě jsme všichni nasedli do auta a vydali se směr Londýn! :) Dorazili jsme do Londýna a kluci nás vyložili před našin bytem. Všichni jsme se navzájem rozloučili a opusinkovali..., Tedy já Harryho, Lea Niall, a Em Zayna.., samozřejmě Liama a Louise lehce na tvář také! Vrazili jsme plné energie do bytu a všechno zkonzultovali. Jak se nám líbil koncert, to že nás kluci prohlásili za své dívky a potom smutnou věc.., kdy Em bude odjíždět. Em bude odjíždět za týden. Šli jsme se každá do své postele a postupně jsme usnuli.
Ráno jsme si s Kájou uvědomili, že bude asi na místě si jít najít nějakou práci, nebo alespoň prozatimní brigádu. A tak jsme vyrazili, Em ,protože by byla hloupost si tady hledat práci, tak se vydala za klukama. My jí slíbili, že potom co si něco najdeme dorazíme za nimi.
A že se nám dařilo.., se říci nedá. Brigádu v tamějším aquaparku, jsme našli až jako poslední. Ale našli jsme! Tak jsme vyrazili za kluky. Přišli jsme tam a kluci nás, ale zarazili přímo ve dveřích! Řekli nám že pro nás mají překvapení a že pojedeme na výlet! No tak jsme souhlasili. Vůbec jsme neměli tušení kam jedeme, ale těšili jsme se...
"Jsme tady" oznámil s radostí Harry.
Celé natěšené jsme vylezli z auta, ale v tom nám kluci ještě zavázali oči šátky. Vzali nás každou za ruku a vedli nás na to překvapující místo!
Když nám kluci rozvázali oči nestačili jsme se divit! Byli jsme uprostřed.., uprostřed ničeho, ale tak krásné místo jsem v životě neviděla!
Kluci nás zavezli na louku, kterou kolem dokola lemoval les, louku samotnou zdobili pestrobarevné květiny, a kluci si pro nás připravili piknik. Který byl připravený přímo uprostřed louky! Bylo to krásné! Možná si říkáte: "Co na tom mohlo být krásné? Zavezou je někam doprostřed ničeho a oni se z toho mohou ******"
Kdyby mi tohle někdo takhle popsal.., taky bych se tomu hodně divila, ale tohle bylo vážně, vážně úžasné!
Užívali jsme si tam tolik zábavy! Probrali jsme včerejší celý koncert, opět to jejich oznámení a všechno možné.. vůbec jsme nevnímali čas, když jsme se podívali na hodinky už bylo 17:00.
"Holky tohle byla jen polovina překvapení pro vás" oznámil nám Niall.
Všechny jsme se na sebe překvapeně podívali. Opět jsme nasedli do auta. Kluci nás vezli na pláž, kde natáčeli videoklip k WMYB. To nás moc potěšilo. Tam jsme byli až do půlnoci.., u táboráku. Tolik jsme se s holkami snad nikdy nezasmáli! :) Poté co jsme si užili na pláži jsme opět přespali u kluků, vše proběhlo stejně jako minule. Ale tentokrát se stalo něco víc..., než jen mazlení. Ale to jsme neměli všechny stejné. Proto jsme si to všechno museli povyprávět! Já a Lea jsme na tom byli stejně! Em skončila stejně jako minule, pač ví že nemá cenu nějaký vztah začínat, když za chvíli zase bude odjíždět. Ale i tak si to tu moc užívá! No nic.., odpoledne ve 13:00 nám začínala naše první směna v aquaparku, docela jsme se těšili. Jelikož Em si brigádu nehledala, šla za kluky a oznámila jim že tedy strávíme dnešní odpoledne v auqaparku.
A tak kluky napadlo, že za námi do aquaparku příjdo. To nás s Leou samozřejmě moc potěšilo, když jsme je tam uviděli! Měli jsme zrovna hlídku na tobogánu, takže dobu chodili kvůli nám na tobogán, a poté jsme měli hlídku u velkého bazénu takže plavali tam kde jsme zrovna my stáli.
A konečně přišla naše slibovaná pauza, tak jsme si šli s kluky sednou a popovídat. Protože jsme pauzu měli dlouhou, tak jsme se mohli jít smočit i do bazénu. A to jsme ani chvíli neváhali a skočili do bazénu šipku! Co by se dalo čekat.., kluci po nás začali cákat vodu…, no tak jsme jim to začali oplácet! Rozpoutali jsme mezi sebou vodní bitvu! V tu chvíli jsme se chovali jako malé děti, ale užívali jsme si to. Ale naše dlouhodobá pauza zase skončila. Vylezli jsme z bazénu na sebe hodili svá pracovní trika a šli hlídat. Ale kluci s Em nás nenechali na holičkách pořád nám byli na poblíž, abychom si s nimi mohli povídat. Pro dnešek se v aquaparku nic zvláštního nedělo! A tak jsme vyrazili domů. Ale v tom nám došlo, že Em bude za 2 dny odjíždět. A tak jsme se rozhodli uspořádá na zítra večírek na rozloučenou. Em jsme o tom neřekli, aby to bylo překvapení.
S kluky jsme se domluvili tak, že vyšleme Em se Zaynem někam na výlet, a až bude vše připravené Zayna prozvoníme, aby vyrazili na připravený večírek!
Nechali jsme si to uležet v hlavách a šli spát!

"Dobré ráno Leo a Em" popřála jsem holkám.
"Dobré ráno Kájo" opětovali jsme jí.
Každá jsme zalezli postupně do koupelny a dali se do kupy. Em si své zrzavé vlasy stáhla jen čelenkou na sebe hodila "ustřižené triko", džínové šortky a zelené žabky.
Lea své hnědé dlouhé vlasy chtěla změnit, proto si je jen umyla a vyfoukala, aby mohla zajít ke kadeřnici. Na sebe navlékla fialovou halenku s krátkým rukávem, bílé kraťásky a bílé kecky.
Já se svou blonďatou hřívou moc nenadělám, ale jako běžně jsem je stáhla do vysokého culíku. Na sebe jsem rychlovkou hodila lehké žluté tílko, zelenou kraťásko-sukni a zelené convers.
Lea vyrazila ke kadeřnici, a pro Em si přišel Zayn. Náš plán : Připravit večírek pro Em, právě začal!
Tedy nejprve jsem musela dorazit ke klukům a až poté začne náš plán! Když jsem tedy ke klukům dorazila, kluci už byli rozjetí a uklízeli celou vilu! Nechala jsem tedy kluky, aby uklízeli a já se dala do zdobení. Nafouknout několik set balónků, připravit transparent s nápisem: "Budeš nám tu moc chybět Em" a mnoho dalších věcí! V tom přišla Lea se svým novým účesem. Kluci už byli hotový s úklidem vily a tak se dali do příprav. Niall a Lea si vzali na starost jídlo. ( Teda nebyla jsem si jistá nechat svěřit Niallovi jídlo, ale budiž), Louis si vzal na starost hudbu, Harry fotografa, Liam uklidil zahradu, Zayn zabavení Emi, no a já výzdobu. Všechno jsme měli naplánované, práce rozdělené a už to všechno jelo! : ) Už byl skoro čas rozlučkové párty. Všechno se rýsovalo, už se dodělávali jen drobné detaily. V tom zazvonil zvonek.
"Jdu otevřít" křičel Niall přes celou vilu.
Když otevřel stála tam Em a Zayn.
"Máme pro tebe překvapení" oznámil Zayn, Em.
"Cože? Jaké překvapení? : ) Čím jsem si ho zasloužila?" ptala se zvědavě Em.
Zayn jí zavázal oči a vzal ji k bazénu, kde byla připravená párty!
"Tadááá" zakřičeli jsme všichni, když Zayn Em rozvázal šátek na očích.
Když Em uviděla transparent s nápisem: "Budeš nám tu chybět Em." Rozplakala se a všechny nás objala. My Em ale ujišťovali, že se zase uvidíme! A že zítra s ní poletíme i my všichni! Protože já s Leou jedeme za našimi rodinami a představit jim naše kluky a nejlepší kamarády! : )
Večírek byl v plném proudu.., tedy nikdo moc nepil, ale i tak jsme se bavili jako nikdy!
Tedy Em se Zaynem nebyli moc odvázáni, ale my je chápali a tak jsme je nechali o samotě.
Ale co mě na chvíli docela naštvalo bylo to, co udělal Liam a Louis! Liam mi chytl nohy a Louis ruce a hodili mě do bazénu! Poté přišla Lea a strčila tam prvně Liama a potom Louiho. Za Leou přišel Niall, který jí tam do toho bazénu taky strčil! A za Niallem přišel Harry, který ho tam taky strčil. No a nakonec Harry, ten do toho bazénu skočil dobrovolně. Opět začala naše slavná vodní bitka, do které už se přidala i Em se Zaynem. Na vodní bitku jsme se "napárovali". Já + Harry, Lea + Niall, Liam + Louis, Em + Zayn, a útočili jsme!
A vítězem se stal tým….Lea a Niall! Za to, že vyhráli jsme je my ostatní pocákali!
Ale už bylo opravdu pozdě, šli jsme do pokojů abychom usnuli a ráno vstali, došli k nám domů Em si tam sbalila všechny své věci, já s Leou abychom si sbalili všechny potřebné věci.., no prostě abychom to všechno ráno stihli…, ikdyž letadlo nám odlétá až ve 14:15.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Na-Na Na-Na | Web | 28. dubna 2012 v 22:25 | Reagovat

taky bych jela do Anglie..

2 Sola F. Sola F. | Web | 28. dubna 2012 v 23:59 | Reagovat

Nádhera =) Podle toho, v kolik to píšu nemůžu napsat moc smysluplný komentář a radší se o to ani nebudu pokoušet (skončilo by to katastrofou). Zítra se ti k otmu vyjádřím líp, teď ti doufám bude stačit, že jsem si to moc, moc , moc užila =)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama